Čeká vás rekonstrukce bytu nebo domu a plánujete rozsah prací i jejich náročnost? Nová výmalba a nátěry dokážou pozvednout úroveň bydlení o několik úrovní. I s minimálními stavebními úpravami můžete dokonale proměnit atmosféru interiéru, přidat svěží nový vzhled, opticky rozšířit nebo naopak zmenšit obytné prostory i chodby.

Ušetřete čas i náklady

Malování můžete vzít do vlastních rukou. Moderní prodejci barev jsou schopni připravit barevné odstíny přesně podle zadání a doporučí vám vhodný způsob nanášení barev i doby zasychání. Proměna interiéru však kromě samotného malování vyžaduje i pečlivou přípravu a následný úklid.

Pokud se vám nechce pouštět do časově náročné práce a zbytečně navyšovat náklady i o pořízení pracovních pomůcek a nástrojů, které běžně doma nemáte, můžete se obrátit na profesionály.

Plně se vám přizpůsobíme

Disponujeme veškerým potřebným vybavením. Bez jakéhokoli shánění připravíme veškeré materiály i barvy pro zakrytí plochy, vymalování i úklid. Zajistíme zahlazení drobných kazů ve zdivu. Starší nátěry nebo malba často brání v dokonalém přilnutí nové vrstvy. Odstranění je poměrně pracné, dokážeme však bez problému zajistit i perfektní přípravu. V rámci konzultace vám přiblížíme časovou i finanční náročnost projektu. Doporučíme a dodáme kvalitní barvy a zajistíme veškeré práce. Při malování i realizaci nátěrů postupujeme ohleduplně k okolí. Plně respektujeme vaše časové dispozice a výkon práce přizpůsobíme vašim možnostem.

Můžete si vzít dovolenou a týden trávit fyzicky náročnou prací. Nebo si můžete vyrazit s dětmi na výlet a práci přenechat nám. Naše profesionální zkušenosti vám umožní realizovat i složité návrhy. Nemusíte mít byt vymalovaný jen fádní základní bílou. Interiér oživí barvy, originální vzory nebo kombinace svislých a vodorovných pruhů. S objektivním odstupem vám můžeme doporučit efektní změny, které přinesou příjemnou atmosféru a vašemu bytu vtisknou jedinečné kouzlo.