Stavební činnost

Firma se zabývá především stavební činností, řízením a realizací staveb v jihočeském a středočeském kraji. Zároveň jsme také generálním dodavatelem těchto staveb. Máme zkušenosti s malými, středními, ale také s velkými stavbami. Firma se zaměřuje na kvalitu prováděné práce a dodržování stanovených termínů. Podle potřeby pracujeme také v nepřetržitém provozu, což zabezpečujeme také dostatečným lidským potenciálem.
V rámci nabízených stavebních činností realizujeme rekonstrukce staveb, kde je firma v pozici generálního dodavatele ve vztahu k investorovi. Stavby předáváme bez vad a nedodělků, v požadované kvalitě a čistotě.

Ve spolupráci s námi se nemusíte bát žádné rekonstrukce ani vznikající novostavby. Rádi s vámi budeme konzultovat váš projekt už v zárodku plánování. Na základě našich letitých zkušeností pro provádění stavebních činností dokážeme odhadnout ideální velikost prostoru i jeho řešení. Již při zadávání projektu vám předložíme postup jednotlivých prací. Vždy dbáme na pečlivé plánování právě proto, abychom zaručili hladký průběh a zamezili prodlevám. Dílčí práce na sebe vždy navazují. Efektivně využíváme naše pracovní síly, v případě potřeby jsme schopni okamžitě zajistit a navýšit dostatečný počet profesionálů z daného oboru. Úzce spolupracujeme s ověřenými řemeslnými firmami. Umíme pracovat s jakýmikoli materiály – klasické zděné stavby i individuálně řešené projekty.

Z VÝZNAMNĚJŠÍCH REALIZOVANÝCH STAVEB UVÁDÍME:

Rekonstrukce pobočky České pojišťovny, tř. 9. května v Táboře
Rekonstrukce fasády Valdštejnského paláce 2. nádvoří křídla VPA a VPB - Praha 2009.
  • Rekonstrukce budovy sídla firmy Hesia, a.s. Praha
Rekonstrukce fasády Městského úřadu - Tábor
  • Rekonstrukce fasády trafo stanice v Bechyni
Rekonstrukce fasády včetně zateplení a výměny oken E.ON transforovna Bechyně
Rekonstrukce fasády a části střech ZŠ Bílá, Praha 6.
  • Rekonstrukce pobočky České pojišťovny tř. 9 května Tábor (2011)
  • Rekonstrukce kuchyně ve Studentském domě ČVUT v Praze 6 (2007)
Rekonstrukce fasády Matriky - Tábor
  • Rekonstrukce objektu účelové budovy č.13 v Praze Ruzyni (2006)
Rekonstrukce fasády E-on Tábor
Rekonstrukce fasády včetně výměny oken a stavebních prací SÚJB České Budějovice