O firmě

Firma vznikla v roce 1990, v současné době zaměstnává 15 malířů-natěračů, kteří mají dlouhodobé zkušenosti jak s rekonstrukcemi objektů, tak i s novými stavbami.
Jsme vybaveni potřebnou technikou k realizaci zakázek po celé ČR, moderní výškovou technikou, pomůckami a prostředky k dalšímu zefektivnění prováděných prací. Trendem firmy je seriózní jednání se zakazníky i s obchodními partnery a zejména spokojenost zákazníka.

Naším standardem je především kvalita a čistota prováděných prací. Zaměřujeme se na výběr kvalifikovaných pracovníků, kteří mají trestnou bezúhonnost, usilujeme o stabilitu personálního obsazení a modernizaci firmy.

V současné době realizujeme zakázky převážně v jihočeském, západočeském a středočeském kraji a hlavním městě Praze. Firma dokáže zajistit i takové zakázky, které jsou náročné jak na rychlost provedení a kvalitu práce. V uplynulých letech jsme realizovali řadu zakázek v bankovním, průmyslovém, státním a soukromém sektoru, rovněž jsme se podíleli na obnově vybraných historických objektů.

K našim stálým obchodním partnerům patří a nebo patřili: Vodní stavby PRAHA a.s., VSB s.r.o. Divize 3,4, 8, Průmstav a.s. PRAHA, Hochtief a.s., Metrostav a.s. Praha, P.S. Zlín a.s., některé stavební firmy např.: Jihostav s.r.o. Soběslav, Stavitelství Cimburek s.r.o. Tábor, Votická stavební s.r.o., Konstruktiva Branko s.r.o. Praha, dále realizujeme samostatné stavební zakázky.
Od vzniku firmy jsme se podíleli i na takových zakázkách, kde jsme byli hlavním dodavatelem v oblasti hlavní a přidružené stavební výroby např.: rekonstrukce sídla firmy Hesia a.s., Praha a ČSOB Tábor, opravy a nátěry fasád Bluetech Pacov, Hotel Pyramida Praha a rekonstrukce fasády Městského úřadu v Táboře, rekonstrukce fasády a výměny oken SÚJB České Budějovice atd.

Naše firma pravidelně přispívá na činnost dětských domovů, organizací zabývajících se sociálním programem pro matky v nouzi a sportovní akce určené mládeži např. Dětský domov, Radenín, Občanské sdružení volnočasových a terapeutických aktivit, Kaňka o. s., Občanské sdružení Spravedlnost dětem Praha 4, Fond ohrožených dětí, ZŠ a MŠ Helsinská Tábor, Občanské sdružení „V Dobré Víře“, Horní Počaply,Dům dětí v Táboře. Dále také přispíváme na kulturrní akce -Táborská setkání atd.

Organizační struktura firmy

struktura1
Zaměřením firmy je zajištění komplexních služeb zákazníkům. Hlavní činností jsou:

 • malířské a natěračské práce včetně výškových prací do 11m
 • stěrkové omítky
 • nátěry fasád
 • celkové rekonstrukce průmyslových podlah (stěrky, nátěry apod.) s využitím materiálů firmy SLUPETZSKY
 • mnohobarevné nástřiky
 • tapetování
 • nátěry KDK
 • nátěry truhlářských výrobků
 • protipožární nátěry
 • veškeré práce zajišťujeme i včetně úklidu
 • řízení a realizování malých, středních i velkých staveb