Lešení dokáže překlenout výškový rozdíl, zajistí bezpečnou pochozí i pracovní plochu pro opravy fasád, zateplování, ale i další důležité konstrukční nebo stavební změny. Opravu či změnu fasády nebo izolační práce je možné ve velké míře zvládnout u soukromých domů i svépomocí. Náklady na opravy nebo přístavbu můžete výrazně snížit i při rozšiřování provozovny, vlastního skladu nebo dalších prostor. Příprava kvalitního lešení si vyžádá jisté zvýšení nákladů a pár dní zpoždění, nicméně rozhodně je důležitým krokem, který zlepší kvalitu prováděné práce, zvýší bezpečnost pracovníků a navíc předejde složitým náhradním řešením.

Pokud se nevěnujete stavebním úpravám v profesionálním rozsahu, nevyplatí se investovat do vlastního lešení. Po provedené práci budete muset najít odpovídající prostor pro uskladnění dílů, riskujete znehodnocení nebo se budete muset zabývat odprodejem. Rychlejší a levnější, tedy ideální, způsob představuje půjčovna.

Pronájem lešení zastřešuje odborná firma. Zajistí veškeré potřebné díly včetně kotvení a usazení bezpečnostních prvků, postará se o dopravu i samotnou instalaci na žádaném místě. Nemusíte studovat pracovní postup ani se obávat práce ve výšce. Firma postupuje přesně v souladu s předpisy o bezpečnosti práce a zajistí pevné kotvení i ustavení nosných a pochozích ploch. Ve stanoveném termínu pak samozřejmě zajistí i odbornou demontáž a kompletní sadu odveze.

Lešení je vyráběné z kvalitních a pevných materiálů. Široká řada dílů a speciálního příslušenství dovoluje perfektně upravit výšku jednotlivých podlážek, zajistí bezpečné zábradlí, plochy pro odložení nářadí i materiálu. Lešení bez problémů kopíruje i složitý členitý obvod starých budov nebo atypicky řešených konstrukčních prvků. Ustavení lešení se dobře přizpůsobí i nerovnému terénu. Montáž lešení probíhá rychle a firma vždy dbá na citlivý přístup vůči okolí, do kterého na krátkou dobu lešení instaluje.

Nemusíte hledat složitá řešení ani se bát zbytečných investic. Pronájem lešení je skvělým způsobem, jak při rekonstrukci zajistit profesionální zázemí bez jakýchkoli starostí.